کرمان

نماز وحدت بخش ادارات شهرستان رفسنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان،نماز وحدت بخش ادارات شهرستان  در دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان  روز دوشنبه مورخ ۱ خرداد ماه به مناسبت دهه کرامت  به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان با حضور دبیر ستاد اقامه نماز و سایر ادارات برگزار گردید.ر

رییس دانشگاه علوم پزشکی در گفتگویی صمیمی، از حضور مسئولین در نماز تشکر کرد و خلاصه ای از فعالیت های مربوطه را برای حاضرین توضیح داد.

در ادامه حجت السلام حسینی دبیر ستاد اقامه نماز به سخنرانی پرداخت و از حضور مسئولین در نماز و میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تشکر و قدردانی کرد.

وی کرامت را بالاتر از سخاوت دانست و آیه ای از قرآن در این رابطه قرائت کرد و گفت: کرامت، گاهى کرامت معنوى واکتسابى ونزد خداست، مثل کرامتى که خاصّ اهل تقواست وگاهى کرامت در آفرینش است که در خلقت انسان آمده است.

دبیر ستاد اقامه نماز ،نماز اول وقت را نمونه ای از کرامت اکتسابی دانست و گفت انسان از نماز و روزه برای پیشبرد اهداف خود می تواند استفاده کند.

در ادامه آثار و برکات نماز را شرح داد و نماز را به مانند شیر مادر که در آن همه چیز برای یک نوزاد وجود دارد دانست و تاکیید کرد نماز همه چیز را در بر می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا