اخبارخراسان رضوی

نمازخانه و مجتمع خدمات رفاهی بین راهی محور مشهد به چناران افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به همراه مسئولین شهرستانی چناران که در آیین بهره برداری از ۱۰ باب نمازخانه و ۱۰ باب مجتمع بین راهی که به صورت ویدیو کنفرانس با مرکز راهداری و با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای قرائتی و وزیر راه و شهرسازی ۱۶ اسفندماه برگزار شده بود، نمازخانه و مجتمع خدمات رفاهی بین راهی محور مشهد به چناران را افتتاح کردند.

پس از اتمام برقراری جلسه ویدیو کنفرانسی با راهداری و حمل و نقل جاده ای مرکز، مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در ابتدای این مراسم در صحبت کوتاهی یادآور شد: نمازخانه های میان راهی خراسان رضوی به دلیل وجود بارگاه ملکوتی امام هشتم با دیگر مسیرهای مواصلاتی سطح کشور تفاوت هایی دارد، مردمی که در این مسیر رفت و آمد می کنند زائر امام رضا(ع) هستند. که خدمت کردن به زائرین از یک ویژگی خاصی برخوردار می باشد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود ادامه داد: امید داریم که مسئولین این مجتمع که این مجموعه را راه اندازی کردند نسبت به بهداشت و نظافت آن عنایت لازمی داشته باشند زیرا یقینا زمینه ی اقامه ی نماز به موقع صورت خواهد گرفت که همه در ثواب و ارزش آن شریک خواهیم بود.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در پایان خاطر نشان کرد: اگر به زائر امام هشتم(ع) خدمات غذایی سالم و مکانی جهت استراحت مخصوص چهار فصل سال ارائه دهید که از بهداشت لازم برخوردار باشد یقینا به نفع مسئولین امر می باشد زیرا باعث جذب مسافر و اخذ خدمات بیشتر و خود به خود درآمدی بهتری هم به همراه خواهد داشت.

در حاشیه این مراسم پیرو مذاکراتی که حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان انجام داد مقررشد که در صورت امکان زمینه ی آموزش هیئت امنا و خادمین مساجد میان راهی در ابعاد  اجتماعی و دینی برگزار گردد تا انگیزه ی بیشتری برای خدمت رسانی بهتر به زائرین امام رضا(ع) که در مقاطعی حضور میلیونی خواهند داشت انجام گیرد.

مجتمع خدمات رفاهی بین راهی محور مشهد به چناران افتتاح شدمجتمع خدمات رفاهی بین راهی محور مشهد به چناران افتتاح شدمجتمع خدمات رفاهی بین راهی محور مشهد به چناران افتتاح شدمجتمع خدمات رفاهی بین راهی محور مشهد به چناران افتتاح شد مجتمع خدمات رفاهی بین راهی محور مشهد به چناران افتتاح شد مجتمع خدمات رفاهی بین راهی محور مشهد به چناران افتتاح شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا