اخبارکرمانشاه

دوره آموزشی معلمان پایه سوم دختران استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، در راستای برنامه های ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش در جهت  تربیت دینی دانش آموزان و توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز؛ دوره آموزشی معلمان پایه سوم دختران مدارس استان کرمانشاه با همکاری و هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز استان و با حضور مدرسین مرکز تخصصی نماز قم در کرمانشاه برگزار شد.

با عنایت به اینکه معلمان مستقیماً یاریگر نوجوانان در ورود دانش آموزان دختر به عرصه مهم جشن تکلیف و عبادت بوده و ایجاد انس با نماز و اهتمام به نماز اول وقت در بین نوجوانان تازه مکلف می تواند از اصلی ترین برنامه های آموزشی و تربیتی معلمان باشد؛ این طرح اجرا گردید.

از اینرو مهارت افزایی و توانمندسازی معلمان در پرداختن مناسب و شایسته به این تکلیف شرعی ومهارت مهیا نمودن دانش آموزان در ورود به مرحله تکلیف ، مورد توجه مسئولین  ستاد  اقامه نماز و وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته است.

این طرح ، با هدف آشنایی با نقش و وظیفه معلمان در تربیت دینی دانش آموزان، آمادگی بیشتر علمی و عملی معلمان در مهیا نمودن دانش آموزان در ورود به مرحله تکلیف  ، الگوسازی جشن تکلیف وتحلیل، پردازش و تعمیم الگوهای مؤفق جشن تکلیف در مدارس استان کرمانشاه برگزار گردید.

مخاطبان این طرح آموزشی معلمان پایه سوم ابتدائی دخترانه مدارس دولتی و غیر دولتی و مدت دوره  ۱۴ ساعت می باشد که بعد از پایان دوره، اداره کل آموزش و پرورش استان به کلیه معلمانی که این دوره را با موفقیت گذرانده باشند گواهینامه آموزش ضمن خدمت اعطاء خواهد کرد.

دوره آموزشی معلمان پایه سوم دختران کرمانشاه -1

دوره آموزشی معلمان پایه سوم دختران کرمانشاه -1

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا