اخبارخراسان شمالی

تشکیل هیات های اندیشه ورز نماز در مدارس باید در اولویت مدیران باشد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، صبح روز بیست و ششم مردادماه، نشست مدیران، معاونین اداره کل و روسای ادرات آموزش و پرورش شهرستان های خراسان شمالی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و مدیر ستاد اقامه نماز استان در سالن شهدای فرهنگی مرکز استان برگزار شد.

حجت الاسلام رضا احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در این نشست ضمن تاکید بر تشکیل هیات های اندیشه ورز نماز در مدارس اظهار داشت: مدیران باید در مدارس خود پرچمدار امر نماز باشند و از هیچ تلاشی در زمینه مهیا نمودن زمینه برگزاری نماز جماعت و تشویق دانش آموزان به نماز اول دریغ نکنند.

وی در ادامه به تجهیز نمازخانه مدارس اشاره کرد و افزود: مدیران در طرح استقبال از ماه مهر و بازگشای مدارس باید توجه ویژه ای به امر نمازخانه مدارس داشته باشند تا انشالله هیچ کمبودی در بحث نمازخانه و اقامه نماز جماعت در مدارس نداشته باشیم.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی گفت: توجه به امر زنگ نماز و تشکیل اقامه نماز در تمامی مدارس باید به یک دغدغه برای مدیران تبدیل شود تا بتوانیم آثار معنوی آن را نه تنها در دانش آموزان که در تمامی کادر مدرسه ببینیم.

احمدی فرد در ادامه به نامه پدرانه و بسیار محبت آمیز حجت الاسلام قرائتی به دختران ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: نامه استاد قرائتی باید در میان دختران دانش آموز منتشر شود تا با کلام محبت آمیز و پدرانه طعم شیرین دین و دیانت را احساس کنند.

در پایان مدیر ستاد اقامه نماز از زحمات تمامی جهادگران عرصه علم و دانش در راستای توسعه و ترویج اقامه نماز تقدیر و تشکر نمود.

هیئت اندیشه ورز مدارس خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا