آذربایجان غربیاخبار

نشست‌های اندیشه‌ورز مدارس تخت سلیمان با تأکید بر اهمیت نماز برگزار شد

نشست‌های اندیشه‌ورز مدارس تخت سلیمان به منظور ترویج فرهنگ نماز و پاسخگویی به شبهات دینی دانش‌آموزان و با تأکید بر نقش محوری نماز در تعلیم و تربیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، نشست‌های اندیشه‌ورز مدارس تخت سلیمان، در روز بیست و نهم اردیبهشت ماه، با حضور حجت الاسلام و المسلمین کوهی، امام جمعه شهرستان و جمعی از معلمان و مدیران مدارس، به منظور ترویج فرهنگ دینی و ارزش‌های اسلامی و بحث و تبادل نظر در خصوص نماز و معنویت در میان جوانان برگزار شد.

این نشست‌ها، که با هدف تقویت بنیان‌های معنوی و اخلاقی دانش‌آموزان و تشویق به اقامه نماز به عنوان یکی از ارکان اصلی دین اسلام برگزار شد، فرصتی برای تأکید بر اهمیت نماز به عنوان عاملی مهم در شکل‌گیری شخصیت و هویت انسانی می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین کوهی، با اشاره به این که نماز یک عمل اجتماعی نیز می باشد، گفت: نماز نه تنها یک عبادت فردی، بلکه یک عمل اجتماعی مهم می باشد، که می تواند به تقویت پیوندهای میان افراد جامعه کمک کند.

وی همچنین در ادامه افزود: باید از دانش‌آموزان فعال در زمینه نماز و معنویت تشویق و حمایت مستمر کرده و معلمان و والدین نیز در این زمینه نقشی فعال و سازنده ای را ایفا کنند.

نشست‌های اندیشه‌ورز مدارس تخت سلیمان با تأکید بر اهمیت نماز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا