اخبارخراسان رضوی

حضور مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در جمع پرسنل تیپ زرهی ارتش تربت جام

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، مدیر ستاد اقامه نماز با سفر به شهرستان تربت جام در جمع پرسنل تیپ زرهی ارتش این شهرستان پنجشنبه سی آذرماه شرکت کرد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در مورد ویژگی های تربیت دینی و همچنین شیوه های دعوت فرزندان و خانواده ها به نماز مطالبی را بیان کرد.

وی افزود: در گروه سنی کودک محبت، آسان سازی و زیباخواندن نماز در انس و علاقمندی کودکان اثرگذار است و در گروه سنی نوجوانان مسئله توجه، عواطف و اغنا آنان در مباحث نماز بسیار لازم و ضروری است.

در ادامه سبحانی نیا در جمع مربیان قرآن گفت: جلسات قرآن برای شما ارزش اخروی دارد و برای افراد و خانواده ها می تواند علاوه بر اجر اخروی مصونیت از ناهنجاری ها باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی اظهار کرد: شما در بستر آموزش قرآن غیر مستقیم می توانید با هدفمندی صحت قرائت، توضیح در آیات مرتبط به نماز و همچنین در مباحث اعتقادی با زبان ساده مطالبی را بیان کنید.

سبحانی نیا اضافه کرد: در پایان هر سال خواهید دید در دل آموزش قرآن مباحث اعتقادی پاسخگویی به اعتقادات بیان احکام برای جوانان و یادگیری مباحث واجب را به آنان آموزش داده اید

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی در گفتگو با مسئولین و روحانیون شاغل در ارتش یادآور شد: شناخت گروه های حاضر اعم از پرسنل، کادر، خانواده ها و نوجوانان می توانید با ارتباط با ستاد اقامه نماز مطالب مناسبی را اخذ و براساس نیاز افراد در قسمت های مختلف برنامه ریزی نمایید و فراموش نکنید در گام اول مطالعه و توانمندسازی خود و مربیان برای پاسخگویی شرط اول موفقیت می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا