اخبارخراسان رضوی

جلسه هم اندیشی شورای اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی تربت جام تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، اولین جلسه هم اندیشی شورای اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی تربت جام با حضور ریاست، معاونین، مدیران و کارشناسان، بیست و ششم شهریورماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیر فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شهرستان تربت جام به ارائه گزارشی ازاقدامات صورت گرفته در سال گذشته و تشریح وضعیت موجود نمازخانه های معاونت های مختلف پرداخت.

در ادامه محمدی ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: همانطور که در قرآن، روایات و احادیث مختلف بر برپایی نماز تاکید شده ما نیز به نوبه خود با ایجاد فضای مناسب و جذاب باعث حضور پر شور تر همکاران و دانشجویان در این فریضه الهی باشیم.

معاونت آموزشی دانشکده طبق دستور العمل ستاد اقامه نماز استان به بررسی در خصوص الزامات فضاسازی، بهسازی و تطبیق وضعیت نمازخانه ها پرداخت و موارد در جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین مسئول دبیرخانه ستاد اقامه نماز دانشکده بر اهمیت حضور پرسنل و خانواده آنها در مسابقات کتابخوانی نماز در سیره وسخن امام رضا (ع) که در بازه زمانی ۲۱ مرداد الی ۲۱ مهر ماه برگزار می گردد تاکید کرد.

در پایان جلسه مواردی به تصویب رسید از جمله عدم برگزاری جلسه در زمان نماز، هر حوزه با توجه به فضایی که در اختیار دارند نیازهایشان را اعلام و تداوم این جلسات به صورت حداقل هر دوماه یکبار که مورد تاکید قرار گرفتند.

جلسه هم اندیشی شورای اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی تربت جام تشکیل شد

جلسه هم اندیشی شورای اقامه نماز دانشکده علوم پزشکی تربت جام تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا