آذربایجان غربی

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، دیدار حجت‌الاسلام پناهی مدیر ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با حضور عبدی کارشناس برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد استان در تاریخ دوم اسفند ماه برگزار شد.

این دیدار که در محل استانداری آذربایجان غربی انجام شد، طرفین ضمن تاکید بر انسجام‌بخشی به فعالیت‌های اقامه نماز در دستگاه‌های اجرایی استان و گسترش فرهنگ نمازی میان کارکنان و خانواده‌های آنان بر نقش نظارت و ارزیابی دقیق و درست از این فعالیت‌ها اشاره کردند.

حجت‌الاسلام پناهی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تبریک انتصاب رزازی به سمت معاون استانداری، این انتخاب که از میان مدیران جوان و گام دومی توسط استاندار محترم انجام گرفته را به فال نیک گرفته و آرزوی توفیق و سربلندی در سایه اسلام، ائمه و نماز برای ایشان مسئلت کرد.

در ادامه حجت‌الاسلام پناهی به فعالیت‌های انجام‌گرفته در ستاد اقامه نماز استان در چند ماه گذشته اشاره نموده و وضعیت کلی دستگاه‌ها در این زمینه را تبیین نمودند.

رزازی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ضمن خوش‌آمدگویی با تاکید به کمک‌رسانی و حضور موثر تمام دستگاه‌های اجرایی استان در امر فرهنگ نماز و اقامه نماز، هر فعالیت در این زمینه را در راستای کمک به نسل نو و جامعه جوان کشور مفید و مسمرثمر دانست.

رزازی در پایان آمادگی خود و مجموعه استانداری جهت کمک و همکاری تنگاتنگ با ستاد اقامه نماز استان را اعلام و بر این مساله تاکید کرد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی با معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا