اخبارمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

کمیته هم اندیشی دوره آموزش و مهارت افزایی امامان جماعت مدارس سراسر کشور برگزار شد

دوره های آموزش و مهارت افزایی امامان جماعت روحانی مدارس با همکاری ستاد اقامه نماز، سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه کمیته برگزاری دوره آموزش و مهارت افزایی امامان جماعت مدارس سراسر کشور، با حضور نمایندگان تام الإختیار ستاد اقامه نماز، وزارت آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی، در سیزدهمین روز از خردادماه برگزار شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز ضمن اعلام این خبر گفت: حمایت از برنامه های نماز مدارس از اولویت های ستاد اقامه نماز است. بنا به تأکید استاد قرائتی مقرر است دوره های آموزشی و مهارتی امامان جماعت مدارس از تابستان سالجاری به صورت منطقه ای برگزار گردد.

وی گفت: آموزش ده هزار نفر از طلاب که وظیفه امامت جماعت دانش آموزان در مدارس را بر عهده دارند به صورت مشارکتی از تابستان سالجاری تا پایان آبانماه انجام خواهد شد.

معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز افزود: در این دوره طلاب با مهارت های دعوت دانش آموزان به نماز، مهارت های پاسخگویی به پرسش ها و شبهات نوجوانان در زمینه نماز آشنا می شوند.

سرگزی افزود: برنامه ریزی اجرای دوره های آموزش و مهارت افزایی امامان جماعت مدارس با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در حال انجام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا