اخبارتهران

اجلاس سراسری نماز مرکز آموزش ۰۱ نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، اجلاس سراسری نماز مرکز عقیدتی سیاسی مرکز آموزش ۰۱ نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در کوی سازمانی زینبیه با حضور استاد حجت الاسلام و المسلمین دکتر نوچمنی، حجت الاسلام و المسلمین طالب زاده ریاست عقیدتی، سیاسی مرکز آموزش ۰۱ و مسئولین لشگری در تاریخ بیست و پنجم بهمن ماه برگزار شد.

در این همایش رئیس عقیدتی به بیان فعالیت های شهرک زینبیه در حوزه نماز و قرآن پرداخت و گفت: این نماز و فلسفه نماز است که باعث رسیدن به آرامش می شود و خداوند متعال می فرماید نماز را برای یاد من اقامه کنید و آگاه باشید تنها با نام و یاد خداوند است که دلها آرام می گیرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر نوچمنی گفت: الحمد الله در ارتش جمهوری اسلامی وجهه ی مکتبی بودن خودش را جلوه آرایی  می کند، ارتش مکتبی به ارتشی گفته می شود که وجهه ی دینی، عقیدتی و معنوی آن بر اموراتش چیره شود.

وی گفت: در کوی های  سازمانی والدین جدیت دارند که با حضورشان در کلاس های قرآن، نهج البلاغه، اذان و نمازهای جماعت، فرزندان خوبی را این گونه تربیت می کنند.

در ادامه مراسم با اجرای سرود و تقدیر از فعالین نماز و قرآن همراه بود.

اجلاس سراسری نماز مرکز آموزش 01 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایراناجلاس سراسری نماز مرکز آموزش 01 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایراناجلاس سراسری نماز مرکز آموزش 01 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایراناجلاس سراسری نماز مرکز آموزش 01 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا