اخبارکهگیلویه و بویراحمد

دوره آموزشی معلمان پایه سوم دختران شهرستان کهگیلویه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، در راستای برنامه های ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش در جهت  تربیت دینی دانش آموزان و توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز؛ دوره آموزشی معلمان پایه سوم دختران مدارس شهرستان کهگیلویه با همکاری و هماهنگی اداره آموزش وپرورش شهرستان کهگیلویه و با حضور مدرسین بومی سه شنبه  هفدهم بهمن ماه برگزار شد.

با توجه به اینکه معلمان یاریگر نوجوانان در ورود دانش آموزان دختر به عرصه مهم جشن تکلیف و عبادت بوده و ایجاد انس با نماز و اهتمام به نماز اول وقت در بین نوجوانان تازه مکلف می تواند از اصلی ترین برنامه های آموزشی و تربیتی معلمان باشد؛ این طرح اجرا شد.

از این رو مهارت افزایی و توانمندسازی معلمان در پرداختن مناسب و شایسته به این تکلیف شرعی ومهارت مهیا نمودن دانش آموزان در ورود به مرحله تکلیف ، مورد توجه مسئولین  ستاد  اقامه نماز و آموزش و پرورش قرار گرفته است.

این طرح ، با هدف آشنایی با نقش و وظیفه معلمان در تربیت دینی دانش آموزان، آمادگی بیشتر علمی و عملی معلمان در مهیا نمودن دانش آموزان در ورود به مرحله تکلیف  ، الگوسازی جشن تکلیف وتحلیل، پردازش و تعمیم الگوهای موفق جشن تکلیف در مدارس شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

برگزاری دوره توانمند سازی معلمان پایه سوم در شهرستان کهگیلویه

برگزاری دوره توانمند سازی معلمان پایه سوم در شهرستان کهگیلویه

برگزاری دوره توانمند سازی معلمان پایه سوم در شهرستان کهگیلویه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا