اخبارمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزش و مهارت افزایی امامان جماعت مدارس سراسر کشور

همکاری های ستاد اقامه نماز، سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت آموزش و پرورش در اجرای آموزش و مهارت افزایی امامان جماعت مدارس گسترش می یابد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزش و مهارت افزایی امامان جماعت مدارس سراسر کشور در زمینه فرهنگ سازی اقامه نماز در مدارس صبح امروز بیست و چهارم بهمن ماه، با حضور معاونان و مدیران ستاد و رؤسای ادارات آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان های تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، قم و گلستان به میزبانی سازمان دانش آموزی برگزار شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، ضمن اعلام این خبر گفت: حمایت از برنامه های نماز مدارس از تأکیدات همیشگی حجت الإسلام و المسلمین استاد قرائتی بوده است از اینرو با همراهی و همکاری سازمان تبلیغات اسلامی زمینه مشارکت در اجرای دوره های آموزشی امامان جماعت مدارس و اجرای ویژه برنامه های نماز با همکاران عزیز در وزارت آموزش و پرورش در دستور کار جلسه امروز قرار دارد .

سرگزی افزود إن شاءالله در گام اول آموزش ۲۰۰۰ نفر از امامان جماعت مدارس با همکاری ستاد اقامه نماز ،سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در ۶ استان کشور برگزار خواهد شد و تا پایان سال این دوره در تمامی استان های کشور برای ۱۰۰۰۰ امام جماعت برادر و خواهر مدارس اجرایی خواهد شد.

در این جلسه نحوه همکاری و مشارکت های ستاد اقامه نماز ، سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت آموزش و پرورش در اجرای برنامه و پیشنهادها و راهکارهای اجرایی استان های مجری دوره به تفصیل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا