فارس

دوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان زرقان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۱  همزمان با دهه پر فروغ فجر انقلاب اسلامی و ایام مبارک ماه رجب  دوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان زرقان و اجلاسیه سراسری نماز دانش آموزی با حضور حجت الاسلام سقاچی، قائم مقام ستاد اقامه نماز استان، علیشاهی، نماینده مدیرکل و رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش فارس، حجت الاسلام صادقی، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، رئیس حوزه علمیه زرقان، جمعی از فرهنگیان، دانش آموزان و والدین آنها در سالن معلم آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدای این اجلاسیه، محمدعلی نسب، مدیر آموزش و پرورش زرقان، ضمن خیر مقدم به مدعوین، به اهمیت و جایگاه نماز اشاره کرد و آن را “غذا و مایه آرامش روح” دانست.

در ادامه، حجت الاسلام سقاچی، قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، در ذیل دوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی با اشاره به لزوم اهتمام ویژه مدیران، مربیان و معلمان به امر اقامه نماز، راهکارهایی را در خصوص جذب دانش آموزان به نماز و برگزاری با کیفیت و مطلوب آن در مدارس عنوان کرد.

اجرای سرود زیبای نماز توسط دانش آموزان دبستان دخترانه زینت باقری، بخش دیگری از این اجلاسیه بود که مورد توجه و تشویق حاضرین جلسه قرار گرفت.

در پایان نیز از دانش آموزان فعالِ حوزه های قرآن، عترت و نماز در حضور مسئولین با اهدای جوایز و لوح یادبود تقدیر شد.

دوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان زرقاندوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان زرقان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا