اخبارکردستان

دوره آموزشی یاوران کودک در سنندج برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: اگر بچه های ما با نماز انس پیدا کنند بهتر تربیت خواهند شد و نماز بهترین وسیله برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی خواهد بود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، در روز بیست و پنجم مهر ماه دوره آموزشی نیک برای مدیران و مربیان کودکستان ها تحت عنوان یاوران کودک با مشارکت ستاد اقامه نماز و اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان برگزار شد.
این دوره با حضور مدرسین اعزامی از مرکز تخصصی نماز قم و با هماهنگی ستاد اقامه نماز برگزار شد و بیش از ۲۰۰ نفر از مدیران و مربیان کودکستان های مرکز استان کردستان در این دوره شرکت کردند. مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان کردستان از برگزاری این دوره آموزشی بازدید بعمل آوردند.
در مراسم آغازین این دوره عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن خیرمقدم و تشکر از مدرسین اعزامی از مرکز تخصصی نماز قم از حضور یکپارچه و استقبال خوب مدیران و مربیان کودکستان ها تقدیر و تشکر کرد.
وی افزود: اگر به تربیت بچه ها بخواهیم اهمیت بدهیم باید توجه به آموزه های دینی و تربیت قرآنی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
عظیمی گفت: نماز بسیار نقش سازنده و کلیدی در تربیت جوانان و نوجوانان خواهد داشت. نماز نه تنها بعنوان یک فریضه الهی واجب و لازم است که بچه ها بیاموزند و اقامه کنند بلکه برای رشد و بالندگی آن ها نیز بسیار لازم است و طبق آیه قرآن «إِنَّ الصَّلاهَ تَنْهى‏ عَنِ الْفَحْشاءِ وَ الْمُنْکَر»(عنکبوت/۴۵)، اگر بچه های ما با نماز انس پیدا کنند بهتر تربیت خواهند شد و نماز بهترین وسیله برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی خواهد بود.
دوره آموزشی یاوران کودک در سنندج برگزار گردید
دوره آموزشی یاوران کودک در سنندج برگزار گردیددوره آموزشی یاوران کودک در سنندج برگزار گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا