اخبارفارس

دوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان داراب برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ دوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان داراب با تدریس حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، مدیریت آموزش و پرورش داراب، معاونت پرورشی و تربیت بدنی و دیگر فرهنگیان این شهرستان به منظور توسعه و ترویج فرهنگ نماز و طریقه جذب جوانان و نوجوانان به نماز برگزار گردید.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در بخشی از صحبت ها گفت: هر کسی که در مسیر خیری قرار بگیرد یا خیر کثیر به او برسد و یا منشأ خیر  شود نیاز به دو سلاح دارد که آن در آن دو نماز و قربانی کردن است.

حجت الاسلام سقاچی افزود: اگر کسی بخواهد در عالم بزرگ شود یا کار بزرگ انجام دهد باید ابتدا به نماز اهمیت دهد و انبیا و ائمه نیز نماز را عبادت والایی برمیشمردند و برای رسیدن به قرب خدا با استفاده از عبادت خصوصاً نماز باید از این نعمت الهی جهت شکر نعمتا خداوند بهره ببریم.

وی در ادامه افزود: نماز جایگاه رفیعی دارد و همه باید تلاش کنیم فرهنگ نماز را  به معنای واقعی کلمه در کشور در میان مردم اشاعه دهیم.

وی در پایان دوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان داراب تصریح کرد: نماز انسان را نجات می‌دهند و در مسیر نورانی قرآن میدهد و توطئه های دشمن را خنثی می کند و آرامش ماندگار در پرتو ذکر خدا و برکت نماز حاصل می شود.

دوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان دارابدوره آموزشی معاونین و مربیان پرورشی شهرستان داراب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا