اخبارمرکز تخصصی نمازمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

دوره های آموزش و مهارت افزایی ائمه جماعت روحانی مدارس کشور برگزار می شود

دوره های آموزش و مهارت افزایی امامان جماعت روحانی مدارس با همکاری ستاد اقامه نماز، سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت آموزش و پرورش اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزش و توانمندسازی ویژه امامان جماعت مدارس سراسر کشور، با حضور معاونان و مدیران ستاد اقامه نماز، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل قرآن و عترت نماز وزارت آموزش و پرورش در روز سه شنبه، هفدهم بهمن ماه برگزار شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز ضمن اعلام این خبر گفت: تأکید حجت الإسلام و المسلمین استاد قرائتی همواره بر لزوم حمایت از برنامه های نماز مدارس بوده است، از اینرو مشارکت در اجرای دوره های آموزشی ویژه مدیران، معلمان و امامان جماعت مدارس و اجرای ویژه برنامه های نماز در بین دانش آموزان با همکاری و مشارکت سایر دستگاه های فرهنگی، آموزشی و تبلیغی در کنار وزارت آموزش و پرورش همواره در دستور کار ستاد قرار دارد.

سرگزی افزود: إن شاءالله در هفته های پیش رو آموزش امامان جماعت مدارس با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش به صورت فراگیر در همه استان ها برگزار خواهد شد.

در این جلسه ضمن استقبال اعضای حاضر از این برنامه، سازو‌کار برگزاری دوره ها و نحوه همکاری و مشارکت های سه جانبه مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است در ماه های اخیر دوره هایی برای این گروه از مخاطبان در استان های مختلف برگزار شده است و این همکاری و مشارکت فیمابین ستاد اقامه نماز، سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت آموزش و پرورش زمینه گسترش این دوره در بین امامان جماعت مدارس را فراهم خواهد کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا