اخبارفارس

دوره آموزشی ائمه جماعات مدارس شیراز برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ دوشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۱ دوره آموزشی ائمه جماعات مدارس شیراز به میزبانی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱ شیراز و با همکاری اداره قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش فارس و معاونت پرورشی آموزش و پرورش ناحیه ۱ شیراز در سالن همایش های این اداره با حضور ائمه جماعات مدارس نواحی ۴ گانه شیراز برگزار گردید.

در ابتدای جلسه پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید، اسدی معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۱ شیراز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه نسبت به فعالیت های صورت گرفته در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز،جلسات هیت های اندیشه ورز (توسعه فرهنگ نماز) در مدارس، برگزاری جشن تکلیف برای دانش آموزان نو مکلف و دیگر فعالیت های این معاونت در مدارس ناحیه ۱ آموزش و پرورش شیراز گزارش مبوسطی ارائه نمود.

در ادامه این دوره حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های ستاد جهت ساماندهی ائمه جماعات در مدارس شیراز در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱ و برگزاری دوره های متنوع آموزشی، با ذکر حدیثی از امام صادق (علیه السلام) نسبت به قبولی نماز و نیز ابعاد باطنی نماز اول وقت سخنانی را ارائه نمود.

در ادامه این دوره آموزشی استاد مدرس این دوره حجت الاسلام کاظمی از مرکز تخصصی نماز شهر مقدس قم  طی ۴ ساعت کلاس آموزشی ویژه ائمه جماعات نکات تربیتی و آموزشی مهمی را مطرح کرد. دوره آموزشی ائمه جماعات مدارس شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا