اخبارقزوین

دوره آموزشی دانشجو معلمان استان قزوین برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه هماهنگی دوره بیان فلسفه و آموزش مسائل نماز برای دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در روز هشتم بهمن ماه برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز گفت: دعای توفیق درک ماه رجب که فرموده اند ماه تخلی است را برای شما دارم امید که بتوانیم با استغفار در این ماه آماده درک ماه رمضان و ضیافت الله شویم، یکی از مسائلی که باعث توفیق استغفار میشود نماز اول وقت است.

وی گفت: به وجود آمدن مسائل روز ما را بر آن داشت، تا تمهید مقدمات کنیم برای آموزش و بیان و روشن کردن اهداف انقلاب برای جوانان و زمینه دخالت دولت های دیگر را از بین ببریم؛ برای این باید معلمان را آموزش دهیم چون آنها بازوان ما هستند.

موسوی بیان کرد: داشتن برنامه های فرهنگی من جمله بیان مسائل نماز و فلسفه آن برای دانشجویان حائز اهمیت است، چرا که آنها آموزگاران و پدران آینده خواهند بود.

وی افزود: در همین راستا ستاد اقامه نماز در نظر دارد برای کمک به برگزاری دوره، مربیان را از مرکز تخصصی نماز دعوت کند و هم چنین برای بسته فرهنگی که در دوره آموزشی به شرکت کنندگان داده خواهد شد کتاب در موضوع نماز خریداری می‌شود.

دوره آموزشی برای دانشجو معلمان

در ادامه بهشتی رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: برای دوره آموزشی برای دانشجو معلمان همه توان و همت خود را پای کار خواهیم آورد، کلاس ها سالن همایش برای برگذاری دوره در خدمت مربیان مدعو قرار خواهد گرفت و هم چنین سالن غذا خوری برای پذیرایی از دانشجویان و مربیان آماده خدمت رسانی خواهد بود.

دوره آموزشی برای دانشجو معلمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا