اخباراصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه معلمان سوم ابتدائی مدارس تیران و کرون

معلمان پایه سوم مدارس شهرستان تیران و کرون با شیوه های جذب دانش آموزان به نماز آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، ستاد اقامه نماز شهرستان تیران و کرون با همکاری آموزش و پرورش شهرستان اقدام به برگزاری دوره آموزشی نماز با موضوع شیوه های جذب دانش آموزان به نماز ویژه معلمان پایه سوم ابتدائی برگزار کرد.

دوره آموزشی نماز معلمان شهرستان تیران و کرون در دو جلسه در تاریخ های سیزده و بیستم مهرماه با تدریس حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی و حجت الاسلام والمسلمین وحیدی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم برگزار شد.

عباس قاری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان تیران و کرون بیان داشت: یکی از اهداف برگزاری این دوره، بیان اهمیت نماز و آموزش صحیح آن به دانش آموزان مقطع سوم ابتدائی می باشد.

وی به اهمیت برگزاری این دوره اشاره کرد و گفت: دانش آموزان دختر در سن ۹ سالگی به سن تکلیف می رسند که اقامه نماز یکی از الزاماتی است که بر آنان واجب می شود لذا مستلزم مقدماتی است که باید معلم این مقدمات را فراهم سازد و این مقدمات خود با فراگیری معلمان اتفاق می افتد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان تیران و کرون گفت: معلمان می توانند با همکاری یکدیگر مقدمات دعوت به نماز و جذب به نماز را برای دانش آموزان فراهم سازند.

دوره آموزشی نماز ویژه معلمان شهرستان تیران و کرون اصفهان

دوره آموزشی نماز ویژه معلمان شهرستان تیران و کرون اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا