اخبارفارس

دوره آموزشی شیوه های دعوت فرزندان به نماز صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ ۸ بهمن ماه ۱۴۰۱ دوره آموزشی شیوه های دعوت فرزندان به نماز ویژه مدیران صدا و سیمای فارس با حضور پهلوانیان رئیس صدا و سیمای مرکز فارس، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز و جمعی از مدیران صدا و سیما، در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.

در ابتدای این دوره آموزشی پهلوانیان پس از عرض خوش آمد خدمت حاضرین در جلسه، گزارشی از فعالیت های این مرکز استانی در حوزه تولید، ترویج و اشاعه فرهنگ غنی نماز و اجرای برنامه های نمازی در سطح معاونت های مختلف صدا و سیمای مرکز فارس ارائه داد.

در دوره آموزشی شیوه های دعوت فرزندان به نماز حجت الاسلام کاظمی استاد مدرس دوره، با توجه به نقش صدا و سیما و رسانه در جذب افراد به معنویت به ویژه نماز مطالب مهم و ارزشمندی را ایراد کرد.

وی در ادامه صحبت ها در خصوص نحوه تبلیغ و شناخت مخاطب و استفاده از روش‌های نوین تبلیغات نکات مهمی را بیان کرد و نیز اشاره کرد  که شما می توانید از راه داستان و انیمیشن مخاطب را بدون اینکه مستقیم و از موضوع وارد موضوع شبیه به اهداف خود که همان معنویت و نماز است راهنمایی و ترغیب نماید.

در این جلسه ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز و پهلوانیان رئیس صدا و سیمای مرکز فارس نیز در خصوص همکاری طرفین و اجرای توافقنامه‌های فی مابین راهکارهای ارائه دادند و هرکدام از معاونین نیز در خصوص تجربه و تخصص و وظایف خود به شرح موضوع و توانمندی‌های واحد خود اشاره کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا