اخبارسمنان

دوره آموزشی ترویج نماز در جمع سربازان وظیفه پدافند هوایی برگزار شد

با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان دوره آموزشی ترویج نماز در جمع 200 نفر از سربازان مرکز آموزشی پدافند هوایی استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، دوره آموزشی ترویج نماز و نمازخوانی در جمع ۲۰۰ نفر از سربازان وظیفه مرکز آموزشی پدافند هوایی استان سمنان  با حضور حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان و پایوران و افسران در پایگاه آموزش و مرکز میدان تیر شهدای وظیفه پدافند هوایی استان سمنان در روز پنجشنبه مورخ ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین در جهت برگزاری این جلسات و اهتمام آنها به فریضه الهی نماز بیان کرد : طبق بیان مراجعه معظم تقلید نماز سربازانی که در طول ۱۰ روز در یک مکان هستند یا در حد اقل سه روز در هفته در مکانی خاصی حاضر هستند و تردد دارند کامل است و شکسته نمی باشد و سربازان محترم باید نماز کامل اقامه کنند.

وی در جمع سربازان وظیفه مرکز آموزشی پدافند هوایی استان سمنان تاکید کرد : نماز جزو بالاترین و بهترین عبادت‌هاست؛ نماز تنها راه ارتباط با خداوند منان است که اگر با اخلاص و حضور قلب همراه باشد انسان را به رستگاری و کمال در دو دنیا می‌رساند.
مدیر ستاد سمنان در جمع سربازان وظیفه افزود : نماز در پادگان ها و مراکز نظامی علاوه بر تاثیر در خلقیات فردی و حرکات اجتماعی در جامعه، موجب پرهیز از گناه و پیش­گیری از آسیب‌های اجتماعی در بین این قشر می شود.
شمس الدین گفت : با توجه به اینکه جوان هستید ، نیروی جوان چنان چه زندگی خودش را با امور معنوی گره بزند آینده ای الهی و عالی خواهد داشت.

در این دوره آموزشی یک روزه سربازان وظیفه پادگان پدافند هوایی استان سمنان با آموزشهای نماز ، طهارت، نماز جماعت، احکام قبله، تیمم، غسل و … آشنا شده و آن را فرا گرفتند.

دوره آموزشی ترویج نماز در جمع سربازان وظیفه پدافندهوایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا