اخبارفارس

دوره آموزشی ترویج فرهنگ اقامه نماز شهرستان مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هشتم شهریور ماه دوره آموزشی ترویج فرهنگ اقامه نماز شهرستان مرودشت با تدریس حجت الاسلام پرحاذه دبیر اقامه نماز شهرستان مرودشت به میزبانی حوزه علمیه فاطمه الزهرا(س) خواهران مرودشت برگزار شد.

در این دوره آموزشی یک روزه که طبق مصوبه و توافق قبلی دفتر اقامه نماز این شهرستان با مرکز حوزه های علمیه فارس صورت گرفت، حجت الاسلام پرحاذه دبیر اقامه نماز شهرستان مرودشت ضمن ارائه مطالبی پیرامون اقامه نماز در مراکز تحصیلی شهرستان و روش های ترویج این فرهنگ غنی به خواهران و مبلغات جهت جذب جوانان به مسجد و تشکل های مذهبی تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: اگر بتوانیم در سطح شهرستان و با استفاده از تبلیغات صحیح در فضای مجازی جوانان را به هسته های تشکلی مساجد وصل کنیم، اولین قدم در این هسته ترویج اقامه نماز و وصل به اقامه نماز جماعت می باشد.

حجت الاسلام پرحاذه خاطر نشان کرد: در بحث تبلیغات در سطح شهرستان و مدارس متوسطه اهم توجه ما به جذب حداکثری دانش آموزان به نماز و نیز پاسخگویی به شبهات نسل نو باشد تا شبهات باعث دفع دانش آموزان از دین نشود.

در پایان این جلسه خواهران و مبلغات حوزه علمیه حضرت فاطمه الزهرا (س) نسبت به طرح سوالاتی پیرامون راهکارهای جذب دانش آموران به نماز و ترویج فرهنگ اقامه نماز انجام شد.

دوره آموزشی ترویج فرهنگ اقامه نماز فارس دوره آموزشی ترویج فرهنگ اقامه نماز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا