اخبارسمنان

دوره آموزشی ائمه جماعت دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت جهادکشاورزی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، دوره آموزشی توجیهی ویژه امامان جماعت دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت جهادکشاورزی در تاریخ سی ام آذر ماه برگزار شد.

این جلسه باحضور جعفر مرادی حقیقی مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان سمنان، حجت الاسلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان و رابطین و امامان جماعت به میزبانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان تشکیل شد.

در این جلسه شمس الدین گفت: اقامه نماز در ادارات استان سمنان موضوعی است که باید مورد توجه باشد و در این زمینه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید پیش قدم باشند چرا که این امر موجب ترغیب کارکنان به امر اقامه نماز می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید به جایگاه و اقامه نماز اهمیت ویژه و خاصی داده شود و وظیفه شناسی و خدمتگزاری به مردم نیز در این دستگاه ها بیشتر است و تاکید کرد نماز یکی از راه‌های مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان است.

در پایان جلسه شمس الدین ضمن قدردانی ازدست اندرکاران، امامان جماعت و دبیران ستاد اقامه نمازدستگاه های اجرایی استان سمنان گفت: اقامه نماز، موجبات افزایش وجدان‌کاری و تعهد سازمانی را فراهم آورده و در نهایت منجر به ارتقاء بهره‌وری در سازمان‌ها و ادارات می‌شود.

دوره آموزشی ،توجیهی ویژه امامان جماعت دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت جهادکشاورزی برگزار شد

دوره آموزشی ،توجیهی ویژه امامان جماعت دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت جهادکشاورزی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا