اخبارگلستان

جلسه آموزشی توجیهی دبیران شورای اقامه نماز فرمانداری های استان گلستان برگزار شد

فرماندار شهرستان گرگان درخصوص اهمیت نماز گفت: مسئولیتی که هیچ گاه از انسان سلب نمی­شود خواندن نماز است و نهایت عبودیت و بندگی در نماز رقم می­خورد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، عیسی پایین محلی در جلسه آموزشی توجیهی دبیران شورای اقامه نماز فرمانداری ها در روز بیست و چهارم فروردین ماه که با حضور اعضای ستاد اقامه نماز برگزار شد اظهار کرد: موقعیت جغرافیایی کشورما به گونه ای است که جزء منطقه راهبردی و فرا قاره ای می­باشد و امروز به مراتب قدرتمند تر از گذشته هستیم و هیچ کشوری نمیتواند ایران را حتی در شرایط ضعف تهدید کند .

وی در ادامه خاطر نشان کرد: قدرتمند بودن ایران و ایرانی دلیل بر نداشتن نقاط ضعف نیست و علت نقایص و کاستی ها ی کنونی نشأت گرفته از سبک شمردن اهمیت و جایگاه نماز است .

وی افزود: اقامه نماز تنها مسئولیتی است که هیچ گاه از انسان حتی در شرایط سخت و بیماری سلب نمی شود و نماز و تربیت دینی عامل موثری در موفقیت نسل جوان می­باشد و نسل آشنا با نماز ، محراب و منبر در مسیر رشد وشکوفایی قرار می­گیرد .

عیسی پایین محلی در پایان تاکید کرد : هیچ معروفی بالاتر از نماز نیست و حضور یک بی نماز هم در جامعه زیاد است و این امر وظیفه متولیان نماز را سنگین تر می کند و شایسته است بدنبال راهکارهای مناسب در آموزش و پرورش جهت احیای نماز و تربیت نسلی خداجو و نمازخوان باشیم.

در پایان جلسه توضیحاتی در خصوص ثبت مستندات در سامانه سجاده و نحوه اجرایی نمودن برنامه های مصوب ۱۴۰۲ توسط شجاع بابایی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز ارائه شد.

جلسه آموزشی توجیهی دبیران شورای اقامه نماز فرمانداری های استان گلستان جلسه آموزشی توجیهی دبیران شورای اقامه نماز فرمانداری های استان گلستان جلسه آموزشی توجیهی دبیران شورای اقامه نماز فرمانداری های استان گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا