اخبارخراسان رضوی

نشست آموزشی مدیران خدمات درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، نشست آموزشی مدیران خدمات درمان تامین اجتماعی در روز شنبه پانزدهم مهرماه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز در خصوص مدیریت در سطح خانواده، مراکز علمی، آموزشی و اداری به چند نکته اشاره کرد و گفت: زمان شناسی، آگاهی از سبک زندگی دینی، توجه به دانش همراه با پدیدآمدن بینش در فرآیند آموزش به این نکات باید توجه گردد زیرا توسعه فرهنگ نماز و فراهم شدن اشتیاق و انجام تکالیف دینی برای هر مدیر و مربی ضرورت دارد.

وی ادامه داد: اصول و اهداف تربیت دینی که مهمترین آن رساندن دیگران و خود به خود مدیریتی است باید ویژگی های مخاطب خود را به درستی بشناسد آن گاه از شیوه های موثر و جذاب در گفتمان دینی استفاده کند.

استاد مرکز تخصصی نماز مشهد افزود: سپس زمینه دعوت به نماز به نحوی انجام گیرد که جان مخاطب قبل از جسم او به نماز و مسجد روی آورد و بدانیم در گروه سنی کودکان و نوجوانان الشوق ثمره المحبته شوق و انس از محبت پدید می آید.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

نشست آموزشی مدیران خدمات درمان تامین اجتماعی برگزار گردید نشست آموزشی مدیران خدمات درمان تامین اجتماعی برگزار گردید نشست آموزشی مدیران خدمات درمان تامین اجتماعی برگزار گردید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا