آذربایجان شرقیاخبار

نشست نمازی در سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، نشست نمازی با عنوان ” درسایه سارنماز ” در سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، روز دوشنبه بیست و نهم آبان ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی در این نشست با تقدیر از اقدامات خوب و موثر بعمل آمده سازمان در این زمینه و در خصوص برگزاری نماز جماعت در محل سازمان و اجرای برنامه های فرهنگی، گفت: موضوع نماز یک امر حاکمیتی، فردی و اجتماعی است که اقامه آن به جماعت دارای اثرات معنوی و روحی زیادی می‌باشد.
وی با اشاره به فرهنگ نماز در سیره امام رضا علیه السلام، افزود: از منظر امام رضا(ع) هیچ عملى برتر و ارزشمندتر از نماز نیست، چرا که بهترین و میانبرترین راه براى رسیدن به قرب الهى است.

وی با اشاره به فرهنگ و ترویج نماز، این فریضه واجب الهی را از اصلی ترین وظایف حاکمیتی در نظام جمهوری اسلامی برشمرد و بر اهمیت بر پایی و اقامه نمازهای جماعت در ادارات و نهادها دولتی و غیر دولتی تاکید کرد.

محمد علیون مدیر عامل سازمان، نماز را از فریضه واجب الهی دانسته و خاطر نشان کرد: همه ما در قبال این فریضه الهی وظیفه داریم که با توان بیشتری در جهت توسعه و ترویج و تعمیق فرهنگ نورانی نماز تلاش مضاعف داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا