کردستان

کمیته خدمات سفر در استان کردستان برگزار شد

رئیس جمهور ایران: انشاالله بهار نو بهار عبادت باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، چهارم فروردین ماه کمیته خدمات سفر با حضور زارعی کوشا استاندار کردستان، معاون استاندار، رئیس پلیس راه استان، شهردار سنندج،مدیران و نمایندگان سایر دستگاه های عضو کمیته تشکیل شد.

در این جلسه  ریاست جمهور، وزرا و مسئولین کشوری و مسئولین کمیته خدمات سفر در همه استان ها نیز به صورت وبیناری حضور داشتند.

زارعی کوشا استاندار ‌کردستان  گزارشی از اقدامات و عملکرد استان درخصوص سفر‌های نوروزی به ریاست محترم جمهور ارائه و توصیه هایی در راستای بهبود هر چه بهتر سفر هموطنان عزیز به استان کردستان به دستگاه های عضو کمیته خدمات سفر در استان بیان کرد.

در این جلسه وزرا گزارشی از آمارهای افزایشی و کاهشی مربوط به سفر های نوروزی ارائه و اقدامات صورت گرفته در راستای تهسیل سفر های هموطنان عزیز را تشریح کردند.

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران ضمن تبریک سال نو گفت: انشاالله بهار نو بهار عبادت باشد. موضوع سفر یکی از مسایل بسیار مهم در زندگی همه مردم است. یکی از ایامی که سفرها بسیار رونق دارد نوروز است و باید زیرساخت ها برای سفری ایمن و با سلامت و مناسب برای مردم فراهم باشد.

وی افزود: کار ستاد سفرهای نوروزی و همکاری و‌ هماهنگی ۲۷ دستگاه بسیار مبارک است که برای تسهیل سفر مردم عزیز تلاش می کنند و من در تقویت این ستاد تاکید دارم.

وی با اشاره به بارش باران در ایام تعطیلات نوروزی گفت: امسال سفرها با بارش هایی که نعمت بزرگی است همراه است ولی اگر پیشبینی درست و اقدامات مناسب و لازم نبود همین نعمت تبدیل به مشکل و حادثه می شد.

کمیته خدمات سفر در استان کردستان برگزار شد کمیته خدمات سفر در استان کردستان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا