اخباراردبیل

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان اردبیل برگزار شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر از آمادگی استان برای شروع سفرهای نوروزی 1402 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، کمال‌الدین میرجعفریان روز دوشنبه ۲۲ اسفندماه ۱۴۰۱ در جلسه ستاد خدمات سفر در محل نگارخانه خطائی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی گفت: استان اردبیل در چند روز مانده به پایان سال و با تمهیداتی که از سوی ستاد اجرایی خدمات سفر انجام شده برای سفرهای نوروزی آماده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل افزود: جلسات متعددی در قالب ستاد خدمات سفر تا به امروز برگزار شده و کمیته‌های ستاد فعالیت خود را آغاز کرده‌اند که نتایج این فعالیت‌ها به صورت عملی در آمادگی استان برای سفرهای نوروزی قابل مشاهده است.

وی تاکید کرد: اقدامات اجرایی مختلفی از سوی دستگاه‌های اجرایی استان انجام شده یا در حال انجام است که از آن جمله می‌توان به اقداماتی در محورهای مواصلاتی استان، ورودی شهرها،تجهیز و بهسازی نمازخانه های بین راهی، تنظیف معابر شهری و زیباسازی شهرها اشاره کرد.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل نیز در جلسه ستاد خدمات سفر با اشاره به راه اندازی سامانه راهنماز توسط ستاد اقامه نماز کشور، خواستار نصب بارکدهای مخصوص به هر نمازخانه بین راهی جهت ثبت نظرات و انتقادات و پیشنهادات مسافران در سامانه شد. وی افزود: با توجه به تقارن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان و وجود نواقص در بعضی از مساجد و نمازخانه های بین راهی، همکاری و پای کار بودن مدیران مربوطه ضروری می باشد.

جلسه ستاد خدمات سفر استان اردبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا