اخبارکرمانشاه

نشست ستاد خدمات سفر کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان،  صبح امروز سه شنبه بیست و نهم اسفند ماه، آخرین نشست ستاد خدمات سفر در سال ۱۴۰۲ با حضور محمدطیب صحرایی استاندار، حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز، مسئولین استان در سالن جلسات استانداری کرمانشاه و به صورت ارتباط تصویری با وزیر کشور برگزار شد

در این نشست صحرایی استاندار کرمانشاه گفت:  از ابتدای اسفندماه تاکنون نشست‌های مرتبط با ستاد خدمات سفر در سطح شهرستان‌ها و استان به شکل منظم برگزار شده و اکنون دستگاه‌های مختلف خدمات رسان، امدادی و انتظامی به آمادگی بسیار خوبی رسیده اند.

وی گفت: نشست امروز ستاد خدمات سفر، دستگاه‌های مختلف گزارش آخرین وضعیت مجموعه‌های اقامتی و خدماتی بین راهی و برنامه اسکان مسافران در سطح شهرها را ارائه دادند.

در این نشست مدیر ستاد اقامه نماز و مسئول کمیته ساماندهی و نظارت بر فضا های اقامه نماز راههای مواصلاتی استان گزارشی از وضعیت بازدید های در طول سال و نیز بازدید های ویژه در ایام پرتردد از اسفند تا امروز را به سمع و نظر حاضرین رساند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اظهار داشت: کمیته ساماندهی و نظارت بر فضا های اقامه نماز در طول سال بصورت مستمر پیگیر بازدید های خود در مرکز استان و شهرستانهای تابعه بوده و از اسفند نیز با توجه به در پیش بودن ایام پر تردد تعطیلات نوروز و حضور مسافرین و میهمانان نوروزی در سطح استان،  این بازدید ها تا کنون چندین مرحله انجام گرفته است.

وی افزود: این کمیته در مرکز استان و در سایر شهرستانهای تابعه استان در این بازدید ها  با رصد دقیق مراکز خدماتی رفاهی، جایگاههای سوخت، رستورانها، نماز خانه و مساجد بین راهی و پارکها  مواردی که مسئولین مربوطه به نحو احسن پیگیر بوده اند را مورد تقدیر قرار داده و بر استمرار آن تاکید ودر مواردی که  کمبود و نواقصی مشاهده  شده بصورت حضورا و نیزکتبا تذکراتی در جهت رفع نقص به آنها داده شده است .

مولوی وضعیت نماز خانه ها و مساجد و مراگز خدماتی رفاهی  در محور راههای مواصلاتی مرکز استان و شهرستانها را رضایت بخش توصیف کرد و گفت: این بازدید ها بصورت  ویژه در ایام تعطیلات و بصورت مستمر در طول سال ادامه خواهد داشت .

وی اظهار امید واری کرد و گفت : ان شاء الله که خداوند توفیقی عنایت کند تا بتوانیم میزبان خوبی برای مسافرین و میهمانان عزیز باشیم .

آخرین نشست ستاد خدمات سفر کرمانشاه در سال 402 بصورت تصویری با وزیر کشور برگزار شد-2

آخرین نشست ستاد خدمات سفر کرمانشاه در سال 402 بصورت تصویری با وزیر کشور برگزار شد-3

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا