آذربایجان شرقیاخبار

جلسه کمیته های خدمات سفر نوروز ۱۴۰۳ آذربایجان شرقی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه کمیته های خدمات سفر نوروز ۱۴۰۳ استان با حضور ذاکری معاون عمرانی استانداری، حجت الاسلام صابر کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد و سایر اعضای کمیته روز پنج شنبه بیست و یکم دی ماه در استانداری برگزار شد.

حجت الاسلام صابر با اشاره به کثرت نماز خانه های بین راهی در استان و لزوم رسیدگی و نظارت بر آنها، گفت: ما در استان به اندازه کافی مجتمع های خدماتی، رفاهی و نماز خانه های بین راهی داریم ولی در رسیدگی و نگهداری از آنها کوتاهی می کنیم، بخصوص در مجتمع های میراث فرهنگی و گردشگری هزینه های زیادی شده ولی چون نگهداری نمی شوند رو به تخریب است، که باید مسئولین زیربط برای جلوگیری از حدر رفت سرمایه ملی در اسرع وقت اقدام کنند.

وی ادامه داد: اگر مشکل هزینه است و دستگاه های زیربط نمی توانند اقدامات شایسته ی انجام دهند در جلسه مطرح کنند تا اعتباراتی برای نگهداری و رسیدگی به نمازخانه های بین راهی تخصیص داده شود.

وی با بیان لزوم ارزیابی، افزود: ما باید جایگاه هایی یا سامانه ی در مسیر مسافرین قرار دهیم تا خدمات ارائه شده توسط مسافرین ارزیابی شود تا اشتباهات و ضعف های سالهای گذشته تکرار نشود و نقاط قوت تقویت شود.

در این جلسه مدیران دستگاه های کمیته خدمات سفر ۱۴۰۳ با توجه به اینکه تعطیلات نوروز با ماه مبارک رمضان مصادف شده است، جهت رفاه حال مسافران به بحث و تبادل نظر پرداختند.

خدمات سفر 1403 تبریز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا