اخباریزد

دومین جلسه خدمات سفر شهرستان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، دومین جلسه خدمات سفر شهرستان یزد با حضور کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان یزد، معاون استاندار یزد و معاونین فرمانداری شهرستان یزد درمحل جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

معاون استاندار یزد گفت: یزد باید به واقع مقصد گردشگران باشد و جاذبه های این استان برای مسافران نوروزی معرفی شود و در کنار این امر خدمات مناسبی نیز برای آنها پیش بینی شود.

وی در جلسه ستاد سفر استان افزود: باید تمامی تدابیر لازم برای استقبال از مسافران نوروزی و حلول بهار بندگی رمضان اندیشیده شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نیا گزارشی از نمازخانه ها و مساجد بین راهی داد و درباره برخی از مسائل و دغدغه هایی که ستاد اقامه نماز با آن مواجه است نکاتی را بیان کرد.

وی بیان داشت: فضای نمازخانه‌های بین راهی باید مسافران را به نماز خواندن در آن مکان ترغیب کنند نه اینکه با جلوه بد سبب خودداری مسافران از نمازخواندن در نمازخانه‌ها شوند و یا به اکراه وارد شوند، بلکه این فضاها باید پاکیزه و مطهر باشند.

مرادی افزود: مساجد و نمازخانه های بین راهی از اهمیت بالایی برخوردار هستند،که در استان به آن توجه ویژه داشت و تقارن سال نو با بهار بندگی باید توجه داشت که استان شاه راه مواصلاتی کشور می باشد و نیاز مبرم است که نمازخانه و مساجد بین راهی آراسته ای داشته باشد.

دومین جلسه خدمات سفر شهرستان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا