آذربایجان غربی

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امور عشایری استان آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امور عشایری استان، با حضور علی ناجی مدیر کل امور عشایر، حجت الاسلام پناهی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای شورا روز دوشنبه بیست و چهارم مرداد ماه برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام پناهی ضمن تسلیت ایام محرم و قبولی طاعات و عبادات گفت: در این برهه زمانی جوی ضد دینی نامناسبی از روی لجبازی  وجود دارد و متاسفانه دشمن نسل جدید کشور دقیقا مورد هدف قرار داده است. تلاش اصلی دشمن بر فاصله انداختن بین این نسل و دین الهی است. بالاترین درجه از بندگی، اقامه نماز است بخصوص نماز اول وقت که باید تمرکز ما مسئولین در این جهت باشد.

وی افزود: امتیاز عملکرد نمازی امور عشایر استان قابل قبول نیست و خواستار فعالیت بیشتر این مجموعه هستیم و امام جماعت این اداره حتما یک روز در هفته با یکی از مدارس هماهنگ و در نماز جماعت آنها حضور داشته باشند. از فعالیت های دیگر که این اداره باید به آن توجه کند، تمرکز بر خانواده همکاران است و دوره هایی درباره شیوه های دعوت به نماز برگزاری شود. و همچنین برگزاری جلسه در زمان اذان و نماز تخلف می باشد و به این مورد باید توجه شود.

حجت الاسلام پناهی در ادامه گفت: دشمن الان جبهه خود را کاملا و مشخصا نشان می دهد و جنگ با دین و خدا هدف اول اوست و عمده فعالیت ها از طریق رسانه صورت می گیرید. ما باید توجه کنیم که عملکرد مناسب و خنثی کننده فعالیت های دشمن را بخوبی انجام دهیم.

پیر محمد معاون امور اداری عشایر استان گفت: بصورت مستمر از نمازخانه های شهرستان ها بازدید می شود و در حالت کلی قابل قبول هستند و نماز جماعت به همراه تفسیر قرآن جهت آگاه سازی بیشتر همکاران اقامه می شود.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امور عشایری استان آذربایجان غربی برگزار شد

علی ناجی، مدیر اداره کل امور عشایر استان گفت: باید قدرت تحلیل جامعه را افزایش دهیم به عنوان مثال در صورتی که یک فرد دیندار دچار گناه و اشتباه میشود، ارتباطی به دین و دینداری ندارد که ما بر اساس فعالیت های این شخص کل دین را زیر سوال ببریم، این یک قدرت تحلیل و مقابله با دشمن است. امید است که ارتباطات این مجموعه با ستاد اقامه نماز استان بهتر و بیشتر شود و فعالیت های نمازی بیشتری را با همکاران ستاد اقامه نماز شروع کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا