اخبارالبرز

جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره لاله ها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره لاله ها با حضور ابوالفضل مرادی مدیر ستاد اقامه نماز، کیانی شهردار کلان شهر کرج، ابراهیمیان مسئول یاور نماز، مشاور فرهنگی شهردار، کولیوند مسئول ستاد امر به معروف استان، شکری ریاست کانون فرهنگی هنری و حوزه ریاست و مشاورین شهرداری در شهرداری کرج مورخ دوازدهم اسفند برگزار شد.

کیانی شهردار کرج گفت: با بررسی تجربه سال گذشته می خواهیم جشنواره لاله ها را به عنوان یک رویداد شاخص فرهنگی که مورد توجه عموم شهروندان کرج است، بهتر از گذشته برگزار کنیم.

کیانی ضمن اشاره به تجربه سال گذشته گفت: این جلسه به منظور بررسی تجربه گذشته است، تا اگر نواقصی هم بوده برطرف شود و جشنواره سال ۱۴۰۳ بهتر از گذشته برگزار شود.

کیانی تاکید کرد: در این زمینه از سازمان سیما و منظر می خواهیم تمامی زیرساخت‌های لازم را هر چه سریع تر فراهم کند که امسال جشنواره باشکوه تر از گذشته برگزار شود. همچنین در حوزه فرهنگی، سازمان فرهنگی شهرداری کرج با همکاری دیگر نهادهای فرهنگی شهر و استان زمینه را برای هر چه بهتر کردن این رویداد فراهم کنند.

مرادی مدیر ستاد اقامه نماز با توجه به این که جشنواره مقارن با ماه مبارک رمضان برپا می گردد، برگزاری نماز جماعت و سفره افطار در بزرگترین بوستان کرج می تواند فضای معنوی هم به جشنواره لاله ها تزریق کند.

مهرداد کیانی در انتها گفت: امیدواریم با همکاری تمامی دستگاه های متولی فرهنگ در شهر کرج و استان با کلیت مدیریت شهری شاهد برگزاری یک رویداد مفرح برای شهروندان کرجی باشیم که در کنارش بار معنوی لازم را هم داشته باشد.

و در پایان این جلسه کیانی شهردار کلان شهر کرج از اهتمام عاشقانه و تلاش های خالصانه مرادی مدیر ستاد اقامه نماز در امر توسعه و ترویج فرهنگ نماز صمیمانه تقدیر و قدردانی کرد.

جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره لاله ها برگزار شد جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره لاله ها برگزار شد جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره لاله ها برگزار شد جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره لاله ها برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا