اخبارخراسان رضوی

از کارخانه کاشی فیروزه خراسان رضوی بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، برنامه هفته ای یک روز در کنار کارگران با بازدید از کارخانه کاشی فیروزه با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مسئولین اداره کار و رفاه اجتماعی استان پنجشنبه سی آذرماه برگزار شد.

در این بازدید ابتدا مسئولین کارخانه در جهت استفاده از ظرفیت این مجتمع در ترویج و توسعه فرهنگ نماز و توجه به مباحث دینی واجب کارگران گفتگو شد و چند پیشنهاد مورد توجه قرار گرفت و مقررشد با زمینه سازی این موارد محقق شود.

سپس حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه مسئولین در نمازجماعت کارگران که در یک فضای زیبای نمازی برگزار شد شرکت کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان طی سخنانی کوتاهی در جمع نمازگزاران یادآور شد: انسان ها در همه احوال می توانند کارخیر انجام دهند شما می توانید کار خود را با بسم الله آغاز و نیت خیر داشته باشید.

وی ادامه داد: با فراهم بودن امکانات نماز را به جماعت و اول وقت بخوانید یک بار برای صحت قرائت و دیگر واجبات به امام جماعت مراجعه کنند.

سبحانی نیا در خطاب به مسئولین کاشی فیروزه گفت: مسئولین مجموعه بدانید برکت و ذخیره آخرت علاوه بر توجه معیشت کارگران به دیانت و عبادت آنها نیز توجه نمایید که شرایط نشان دهنده این کار است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در پایان خاطر نشان کرد: همچنین با آماده سازی هدیه تکلیف برای فرزندان کارگران و آموزش پرسنل علاوه بر خیر معنوی مطمنا آرامش در محیط کار پدید می آورد و تاثیر مثبتی نیز در تولید خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا