اخبارکرمان

نماز وحدت بخش ادارات شهرستان بم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان نماز وحدت بخش ادارات شهرستان بم روز یک شنبه دوازدهم آذر ماه به میزبانی اداره آبفا شهرستان با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار، دبیر ستاد اقامه نماز و دیگر مدیران ادارات شهرستان بم  اقامه شد.

در این آیین حجت الاسلام دانشی امام جمعه شهرستان بم  با اشاره به آیه الَّذِینَ إِنْ مَکَّنَّاهُمْ فِی الْأَرْضِ أَقَامُوا الصَّلَاهَ وَآتَوُا الزَّکَاهَ وَأَمَرُوا بِالْمَعْرُوفِ وَنَهَوْا عَنِ الْمُنْکَرِ ۗ وَلِلَّهِ عَاقِبَهُ الْأُمُورِ و با تاکید بر اینکه برگزاری نماز اول وقت در ادارات باعث ارتقاء معنویت کارکنان می شود اظهار کرد: برگزاری نماز جماعت در ادارات عامل تقویت، وجدان کاری، وحدت و همدلی و صمیمیت و همچنین ارتقاء معنویت بین کارکنان ادارات می شود که باید از این فرصت در راستای خدمت بیشتر به مردم استفاده شود.

امام جمعه بم با اشاره به حضور مدیران و کارکنان تمامی ادارات شهرستان در برنامه نماز وحدت که هر هفته یکبار در یکی از ادارات شهرستان برگزار می گردد گفت: این حرکت باعث انسجام بیشتر ادارات و رسیدن به یک جمع بندی از مشکلات شهرستان خواهد شد.

شایان ذکر است براساس مصوبه شورای اقامه نماز استان کرمان مقرر شد هر هفته به میزبانی یکی از ادارات شهرستان نماز وحدت و همدلی با حضور مسئولان اقامه و مباحث اخلاقی برای مدیران و کارکنان مطرح شود.

برگزاری نماز وحدت بخش ادارات شهرستان بم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا