اخبارکرمان

نمازوحدت بخش ادارات در مدرسه دخترانه شاهد شهرستان عنبرآباد اقامه شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، با توجه به شروع هفته وحدت، نماز وحدت بخش ادارات شهرستان عنبرآباد در محل مدرسه دخترانه شاهد این شهرستان با حضور امام جمعه، دبیر ستاد اقامه نماز، فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و دیگر مسئولین و دانش آموزان مدرسه با شکوه خاصی برگزار شد.

در این آیین بعد از اقامه نماز ظهر و عصر حجت‌الاسلام بامری امام جمعه شهرستان عنبرآباد ضمن تبریک هفته وحدت از حضور مسئولان و دانش‌آموزان بابت حضور در نماز وحدت تشکر کرد و در مورد دلایل نامگذاری هفته وحدت برای دانش‌آموزان صحبت کرد و  راه های زمین گیر کردن شیطان بر اساس احادیث سخنانی بیان کرد.

همچنین در این جلسه رئیس آموزش و پرورش عنبرآباد ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اسلام و امام جعفر صادق ع گفت: اسلام بر وحدت بین مسلمانان تاکید فراوان کرده است و مسلمانانی که خدا، پیامبر، کتاب و قبله واحد دارند، باید در مقابل غیر مسلمان دارای وحدت باشند.

موسی ارمبین در ادامه بیان کرد: انشاالله بتوانیم در این مسیر درست، گام برداریم و به سمت سعادت در دنیا و آخرت حرکت کنیم.

رئیس آموزش و پرورش عنبرآباد اظهار کرد: شما در مدرسه ای درس میخوانید که وابسته به شهدا هستید و باید کاری کنید که فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم و در رأس همه کارها نمازهایمان را مواظبت کنیم که خدای ناکرده جزءضایع کنندگان نماز نباشیم.

نماز وحدت بخش ادارات شهرستان عنبرآباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا