اخبارفارس

دیدار قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با جانبازان هشت سال دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هفتم دی‌ماه، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با جانبازان هشت سال دفاع مقدس در محل پارک خانواده شیراز دیدار کرد.

حجت الاسلام سقاچی احکام تربیتی را بر اساس آیات قرآن مجید و عترت و شیعه مطرح کرد و در راستای ایجاد ارتباط کلامی و مفاهیم نماز با نسل جوان و همچنین الگوی تربیتی و زندگی اسلامی مطالبی را بیان کرد.

وی که در نشست نمازشناسی و آداب و آثار نماز در زندگی انسان در بین جانبازان هشت سال دفاع مقدس حضور یافته بود، گفت: شما با استقامت و تلاش خود، هدفتان احیای نماز و معارف دین و الگوی اسلامی بود. شما خیلی تلاش کردید اما شاید کسی باور نکند که علیرغم ادعاها و بوق های تبلیغاتی، ایثارگران از جمله مظلومترین و محرومترین اقشار جامعه در طی دوران بعد از جنگ بودند؛ جانبازانی که جان در طبق اخلاص گذاشته و به میدان نبرد رفتند.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس در ادامه افزود: امام خمینی (ره) در آخرین لحظات زندگی گوهربارشان به آیندگان گفت: نگذارید پیشکسوتان جبهه و جنگ فراموش شوند. جانبازان و ایثارگران برای تقویت مفاهیم دین و نماز جنگیدند.

خاطرنشان می‌شود جهت تقویت روحیه و آرامش دل، برنامه های معرفتی نماز و آداب و آثار نماز در زندگی فردی و شخصی هر هفته به میزبانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس و با همکاری ستاد اقامه نماز استان فارس برگزار می‌شود.

جانبازان هشت سال دفاع مقدس فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا