اخبارگلستان

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان گلستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان، در روز یکشنبه ششم خرداد ماه، در محل سالن جلسات شهید حاج قاسم سلیمانی این اداره کل با حضور حجت الاسلام سایری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی، قاسم محمدی، مدیر ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان، حجت الاسلام توحیدی راد مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، مدیر کل ،معاونین و مدیران ستادی و روسای شهرستان ادارات دامپزشکی استان تشکیل شد.

در این جلسه حجت الاسلام سایری با بیان اینکه مقام معظم رهبری در پیام نوروزی امسال، راهکارهای تحقق شعار سال را به‌خوبی تبیین کردند گفت: تحقق شعار سال، اولویت اصلی مسئولان کشور در تمام سطوح می باشد. صحبت‌های مقام معظم رهبری کاملاً هوشمندانه بود و راهکارها و راهبردهایی که ارائه کردند، باید دستورالعمل تمام مسئولان در همه امور قرار گیرد.

وی افزود: تعیین شعار سال توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی بدان معناست که باید اولویت و فوریت همه نهادهای حاکمیتی و مردمی تحقق آن شعار باشد و همه مسئولان و مردم باید با تمام توان خود برای رفع موانع و ایجاد زمینه‌های تحقق آن شعار تلاش کنند.بنابراین، جهش تولید باید با مشارکت مردم (مردم‌بنیاد و مردم‌سالار) و عدالت‌بنیان، دانش‌بنیان، جهادی، درون‌زا و برون‌گرا و در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باشد که سیاستهای ناظر به اصلاح ساختارها و جهت‌گیری‌ها است.

در ادامه قاسم محمدی مدیر ستاد اقامه نماز مدیر ستاد اقامه نماز و ببنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان به تبیین ذکر و بندگی خداوند پرداخت و عنوان کرد: ذکر دارای مراتب علمی و معنوی و قلبی است و بالاترین ذکر خداوند نماز است که خالصانه انسان را به کمال انقطاع الی الله نائل می کند.

محمدی افزود: در چنین موقعیتی، جامعه می تواند مفهوم مسئولیت و تکلیف الهی را درک کرده و پیوسته خود را در پیشگاه باری تعالی بدهکار بداند و دنبال غفران الهی باشد.

وی ضمن تأکید بر مسئولیت پذیری و همدلی و وحدت در راستای فرامین مقام معظم رهبری به محور فعالیت های ستاد اقامه نماز اشاره کرد و ترویج فرهنگ غنی و نورانی اقامه نماز را مخصوصا برای نسل نو از وظایف همگان دانست.

علی کاووسی مدیرکل دامپزشکی استان ضمن تسلیت ایام ارتحال شهید جمهور و مغتنم و هیات همراه، شهید رئیسی را شخصیتی حقوقدان و مقید به مبانی فقهی، شرعی و قانونی برشمرد و گفت: ایشان شخصیتی سیاسی و در عین حال اخلاق مدار بود که هیچگاه برای مقاصد شخصی خود از مرزهای اخلاقی عبور نکرد و در یک عبارت، مدیر در تراز انقلاب اسلامی بود.

وی مجاهدت در راه خدمت را مشخصه یک مسئول و خدمت صادقانه را سر لوحه کار برشمرد .ایجاد سند تحول دامپزشکی جهت ارتقا ظرفیتها و جهادگری عمل کردن را بر طیق اخلاص قرار دادن عنوان کرد. همچنین در سخنانی از زحمات کلیه مدیران و کارکنان این اداره کل تقدیر نمود. وی افزود: حس همدلی و مشارکت همگانی که به عنوان اصل اساسی پیشرفت در کارها و فعالیت ها می باشد، خوشبختانه در میان همه مدیران مشهود بوده و عامل مهمی در ایجاد انگیزه و انجام بهینه کارها می باشد.

در بخش دوم این جلسه دستورکار، برنامه ها و اقدامات کلیه بخشهای اداری و فنی و شهرستانها برای اجرا در سال ۱۴۰۳ مورد بررسی تبادل نظر قرار گرفت. رؤسای دامپزشکی شهرستانها، رؤسای ادارات فنی و اداری، معاونین مدیرکل، حراست و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان برنامه های کاری خود در سال ۱۴۰۳ را اعلام کردند.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا