اخبارسمنان

جلسه مدیر ستاد اقامه نماز با معاونت فرهنگی پرورشی آموزش پرورش استان سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، حجت الاسلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان با حسنان، معاون فرهنگی پرورشی اداره کل آموزش و پرورش،در تاریخ یک شنبه سیزدهم خرداد دیدار و گفت و گو کرد .

در این دیدار حجت الاسلام شمس الدین ضمن تبریک انتصاب وی در سمت جدید، ابراز امید واری کرد: با توجه به پیشینه کاری و سبقه فرهنگی و انقلابی، آن گونه که توقع هست، منشأ خیر و اثر باشید.

وی در ادامه به پیام های چند سال اخیر مقام معظم رهبری نسبت به انجام امور فرهنگی و پرورشی در مدارس و دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و از معاونت جدید فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در مدارس استان دعوت به عمل آورد .

در ادامه حسنان معاون فرهنگی پرورشی اداره آموزش و پرورش، ضمن تشکر از مساعدت ها و پیگری های ستاد اقامه نماز، ابراز امیدواری کرد که در دور جدید مدیریت ایشان اتفاقات مهمی رقم بخورد.

در خاتمه طرفین نسبت به برگزاری دوره های توانمند سازی ائمه جماعت مدارس و دوره های آموزشی و فرهنگی ویژه کارمندان و نیز دوره های آموزشی ویژه معاونین پرورشی مدارس طبق تقویم و جدول زمان بندی، تفاهم کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا