اخبارمرکزی

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، روز دوشنبه بیست و هفتم فروردین ماه حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رودبارانی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری در توسعه و ترویج فرهنگ غنی نماز در سطح استان، به ارائه گزارشی از روند اجرای فعالیت های ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۲ پرداخت.

 مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی در ادامه ضمن تشریح و بیان اهداف و برنامه های ستاد اقامه نماز در سال ۱۴۰۳، خواستار همکاری معاون استاندار برای اجرای مطلوب و هرچه بهتر برنامه های فرهنگی در خصوص ترویج فرهنگ نورانی نماز در سال ۱۴۰۳ در سطح دستگاه های اجرایی استان شد.

وی در ادامه خواستار برگزاری جلسه با حضور فرمانداران، برای معرفی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، به خصوص شهرستان های فاقد شهرستان شد و افزود: یکی از موثرترین عوامل توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سطح شهرستان ها معرفی فردی با انگیزه و با سبقه فرهنگی، توسط فرمانداران و با تایید امام جمعه شهرستان، به عنوان دبیر ستاد اقامه نماز است.

سپس سید مجتبی آل یاسین ضمن خیر مقدم و تشکر از تلاش های مجموعه ستاد اقامه نماز استان در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سطح استان، آمادگی خود را در خصوص پیشبرد فرهنگ نورانی نماز با ستاد اقامه نماز استان اعلام کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا