اخبارکردستان

مدیر ستاد اقامه نماز کردستان با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، بیست و چهارم دی ماه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز به همراه کارشناسان ستاد با رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کردستان دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار مدیر ستاد  اقامه نماز ضمن تشکر از همکاری های معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گفت: با عنایت به برگزاری اجلاس سراسری نماز در زنجان ترتیبی اتخاذ شود اجلاس استانی نیز در آینده نزدیک برگزار شود.

وی گفت: در این اجلاس لازم است از دستگاه های اجرایی، خادمین نماز، دانش آموزان، معلمین و مدیران مدارس و سایر کسانی که به نحوی از فعالیت های نمازی حمایت کردند تقدیر و تشکر شود.

مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به برنامه هایی که برای سال ۱۴۰۲ پیش بینی شده گفت: بخشی از این برنامه ها هنوز اجرا نشده و لازم است منابع مالی لازم برای برگزاری اجلاس و اجرای این برنامه ها تامین گردد.

عظیمی افزود: علی رغم مصوبات شورای اقامه نماز و نامه های ابلاغی به فرمانداران، بعضی از شهرستان ها امکانات مناسب برای دبیران شورای اقامه نماز را فراهم نکردند که لازم است مجددا مورد تاکید قرار گیرد. بعضی از دستگاه های اداری نیز لازم است تاکیداتی به آن ها شود تا در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز توجه بیشتری کنند.

در ادامه رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ضمن تشکر از اقدامات ستاد اقامه نماز گفت: انشاءالله با هماهنگی استاندار و نماینده ولی فقیه اجلاس استانی نماز را به شکل شایسته ای برگزار خواهیم کرد و باید از ظرفیت دستگاه های استان به ویژه آموزش و پرورش بهره برداری لازم در جهت اجرای مناسب آن استفاده شود و درصورت لزوم از سخنرانان کشوری نیز دعوت بعمل آید.

وی گفت: استاندار به مسئله نماز توجه خاصی دارد و برای استاندار و معاونین او قابل قبول نیست که دستگاه اجرایی درخصوص ترویج فرهنگ نورانی نماز کوتاهی یا بی توجهی کند.

رشیدی پور گفت: لازم است جهت هماهنگی های بیشتر شورای اقامه نماز استان در آینده نزدیک با موضوع نحوه برگزاری اجلاس استانی نماز تشکیل شود تا با حضور استاندار تصمیمات لازم  اتخاذ شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا