اخبارمازندران

نشست مدیر ستاد اقامه نماز مازندران با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، حجت السلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز روز دوشنبه بیست شهریور ماه با امید محبی معاون توسعه مدریت و منابع استانداری به دیدار و گفتگو پرداخت.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در این نشست ضمن تشکر از استاندار و معاونین در توجه به امر اقامه نماز، در خصوص نیازها و کمبودهای این ستاد و جهت بهبود ارائه خدمات و گسترش اقدامات مورد نیاز در امرنماز نکاتی را بیان کرد.

وی به ارائه گزارشی از برنامه‌های ستاد اقامه نماز استان از جمله برگزاری اجلاس استانی نماز، برگزاری نشست تخصصی نماز، دوره آموزشی مدیران مدارس و دانشجو معلمان، تشکیل جلسه فصلی شورای اقامه نماز، وضعیت نماز بازار و سواحل و راههای مواصلاتی و تفرجگاهها، جشنواره علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری و ادبی نماز فجر تا فجر، بازبودن مساجد و نمازخانه ها در طول اوقات نماز و تبلیغات محیطی نماز در سطح شهرها توسط شهرداران و دیگر مسائل مربوط به امر نماز  پرداخت.

حجت الاسلام ابراهیمی در خصوص اقدام عملی بخشنامه ۱۵ ماده ای وزیرکشور و بازدید استاندار و معاونین به دستگاههای اجرایی و مراکز آموزشی در اوقات نماز و ظرفیت شناسی دستگاهها در ارتباط با برش پنج ساله سند تحول و نامگذاری میدانی به نام نماز از طرف شهرداران و اذان متمرکز شهرها مطالبی را بیان داشت.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران در این جلسه با اشاره به اقدامات ستاد اقامه نماز در ادارات، از بهبود وضعیت نماز ادارات خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری‌های انجام شده در برگزاری برنامه‌های نمازی در ادارات، شاهد بهبود سطح کیفی نماز جماعت ادارات بودیم.

محبی با اشاره به ظرفیتها و امکانات دستگاههای اجرائی استان،  اظهار داشت: این پتانسیل و منابع پیش از پیش  باید در جهت گسترش و اشاعه فرهنگ اقامه نماز قرار گیرد و این مهم حتما در دستور کار استانداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: برگزاری نماز جماعت در ادارات عامل تقویت وجدان کاری، وحدت و همدلی و صمیمیت و همچنین ارتقاء معنویت بین کارکنان ادارات می‌شود که باید از این فرصت در راستای خدمت بیشتر به مردم استفاده شود.

نشست مدیر ستاد اقامه نماز مازندران با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری

نشست مدیر ستاد اقامه نماز مازندران با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا