اخبارسمنان

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از مسجد درحال ساخت دامغان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در دهمین روز از خرداد ماه، از مسجد در حال ساخت الزهرا واقع در بیمارستان ولایت دامغان بازدید کرد.

بیمارستان ولایت تا پیش از این فاقد مسجد و نمازخانه بود و از مصوبات شورای اقامه نماز دامغان در سال گذشته، احداث مسجدی در این بیمارستان بوده است که اکنون در حال ساخت می باشد.

طی بازدید  انجام شده حدود ۶۰ درصد از ساخت مسجد الزهرا در بیمارستان ولایت دامغان پیشرفت داشته است و این مسجد با کمک خیرین مسجدساز و بدون استفاده از امکانات دولتی در حال ساخت می باشد.

این مسجد سال گذشته توسط آیت الله نعیم آبادی نماینده سابق مقام معظم رهبری در هرمزگان، کلنگ زنی شد و طی ارتباط تلفنی مدیر ستاد اقامه نماز با رییس بیمارستان مقرر گردید تا پابان سال جاری به بهره برداری کامل برسد.

پیگیری های ساخت این مسجد توسط ستاد اقامه نماز انجام شده است و مقرر شد مدیر ستاد در اسرع وقت طی جلسه ای با رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، باقی اعتبارات را از محل امکانات علوم پزشکی تهیه کند تا به کمک خیرین مسجدساز ساخت مسجد به اتمام برسد.

 مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از مسجد درحال ساخت دامغان بازدید کرد  مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از مسجد درحال ساخت دامغان بازدید کرد  مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از مسجد درحال ساخت دامغان بازدید کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا