اخبارچهار محال و بختیاری

از روند تعمیر و توسعه نمازخانه اداره کل منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، روز چهارشنبه، بیست و نهم آذرماه، با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان دیدار و از روند تعمیر و توسعه نمازخانه این اداره بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان به اختصاص فضاهای مناسب برای نمازخانه ها در ادارات تاکید کرد و گفت: در برخی از ادارات به خاطر عواملی چون نبود فضای مناسب برای اقامه نماز، عدم برپایی نماز جماعت و یا عدم توجه کارکنان به اهمیت نماز، شاهد بی‌توجهی به این موضوع هستیم و این در حالی است که همواره بر لزوم توجه ادارات و نهادها به اقامه نماز جماعت تاکید شده است.

وی افزود: تلاش ها و زحمات مسئولین این اداره واقعا جای قدردانی ویژه ای دارد که توانسته اند فضای مناسبی برای نمازخانه اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان اختصاص دهند و در تعمیر و تجهیز آن نهایت تلاش را داشته باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز اظهار کرد: توجه داشته باشیم حضور مدیران ادارات و سازمان‌ها در نماز جماعت و تاکید بیشتر آنها برای حضور کارکنان در نماز جماعت می‌تواند باعث رونق بخشیدن و حضور گسترده کارکنان در صفوف نماز جماعت شود.

حجت الاسلام و المسلمین خاطر نشان کرد: برنامه هایی مانند، برگزاری نشست های تخصصی نماز ویژه کارکنان ادارات، گرفتن جشن تکلیف برای فرزندان کارکنان و تقدیر و تجلیل از فعالان و خادمان نماز در ادارات میتواند در امر ترویج نماز تاثیر ویژه ای داشته باشد.

بازدید از روند تعمیر و توسعه نمازخانه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

بازدید از روند تعمیر و توسعه نمازخانه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا