اخبارچهارمحال و بختیاری

بازدید و نظارت از اداره کل گمرک چهارمحال و بختیاری در حوزه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، بازدید و نظارت از اداره کل گمرک چهارمحال و بختیاری در حوزه نماز، روز دوشنبه، هشتم آبان ماه، در دفتر رئیس کل اداره گمرک استان برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، علی اصغر عبدالهی رئیس اداره گمرک استان و دبیر اقامه نماز این اداره برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی با اشاره به اقامه نماز جماعت در ادارات گفت: باید تمام تلاشمان در برگزاری اقامه نماز جماعت اول وقت در نمازخانه ادارات باشد به گونه ای که به کار و وقت ارباب رجوع آسیبی نرسد و حتی ارباب رجوع هم بتواند در اقامه نماز جماعت شرکت کند.

وی افزود: کسی که هر روز رو به خانه خدا ایستاد، رو به خانه دیگری نمی ایستد و کسی که ده ها بار آهسته و بلند، الله اکبر می گوید، هیچ قدرتی نزد او جلوه ندارد و همچنین کسی که اهل نماز است، باید زمین، زمان، فضا، لباس، خانه و مسکن، آب و خاک او صدردصد حلال باشد.

کریمی بیان کرد: جلسات شورا اقامه نماز باید ماهانه برگزار گردد و بتوانبم به بهترین شکل ممکن برنامه های تفاهم سالانه را اجرا کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز در پایان گفت: تجلیل از خادمان و یاوران نماز اداره باید طبق تفاهم نامه اجرا شود و همچنین فعالیت برای نماز باید سرلوحه سایر فعالیتها باشد.

بازدید و نظارت از اداره کل گمرک چهارمحال و بختیاری در حوزه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا