کردستان

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی بانه به همراه دبیر شورای اقامه نماز از مساجد بخش آرمرده

رحیمی نماینده مردم شریف شهرستانهای بانه و سقز در معیت بخشدار و دبیرشورای اقامه نماز شهرستان بانه از مساجد آرمرده بازدید میدانی بعمل آورد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، با هدف بررسی وضعیت مساجد و استماع مشکلات امامان جمعه و جماعت در بخش آرمرده شهرستان بانه، در روز دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه بهزاد رحیمی نماینده مردم شریف شهرستانهای بانه و سقز در مجلس شورای اسلامی در معیت بخشدار و دبیرشورای اقامه نماز شهرستان بانه بازدید میدانی بعمل آورد و در نماز جماعت روستای کوچر نیز شرکت کرد.

در این بازدید ابتدا ائمه جماعت و جمعه مسائل و مشکلات پیش روی مساجد و نماز خانه ها را مطرح و بر لزوم شرکت هر چه بیشتر مردم و بخصوص قشر جوان در نمازهای جمعه و جماعت تاکید کردند.

در ادامه رحیمی نماینده مردم حوزه های انتخابیه سقز و بانه ضمن تشکر و قدردانی از امامان جمعه و جماعت، اظهار داشت: حضور مردم و به ویژه جوانان موجب رونق بخشی مسجد و ترویج امر نماز می شود.

وی افزود: از آنجا که دیار کردستان همواره مساجد پررونق و روحیه بخشی برای ایجاد انگیزه در نماز گزاران داشته و دارد، قطعا تلاش مخلصانه علما و قبل از همه عنایت حق تعالی بیش از پیش موجب شکوفایی، توسعه و ترویج امر نماز خواهد بود.

رحیمی در پایان تاکید کرد: همه ما موظف هستیم در این مسیر پیشقدم و الگو باشیم.

اقامه نماز جماعت با حضور نماینده مجلس بانه و سقز، بخشدار و دبیر شورای اقامه نماز شهرستان بانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا