اردبیل

بازدید از نمازخانه های شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز شنبه سی ام اردیبهشت ، عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بازدید بعمل آورد .

در این بازدید ، وضعیت نمازخانه های کارخانجات قند، لبنیات، مجتمع زراعی، مجتمع دامپروری و اداره مرکزی مورد بررسی قرار گرفت که نسبت به بازدید یکسال قبل تغییرات اساسی و قابل قبولی از لحاظ مفروش بودن نمازخانه ها ، تجهیزات صوتی و سیستم سرمایشی و گرمایشی و … اتفاق افتاده بود .

در طی این مدت بکارگیری ۸ نفر از روحانیون منطقه بصورت تمام وقت جهت برپایی نمازهای جماعت ، اجرای مراسمات و مشاوره دینی و پاسخگوئی به سوالات کارگران و کارکنان از دیگر اقدامات عمده شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان می باشد. در پایان این بازدید جلسه ای با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل ، اعضای هیئت مدیره ، ائمه جماعات و مسئول فرهنگی و آموزشی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در محل سالن تشریفات این شرکت برگزار گردید .

عبدی در این جلسه ضمن قدردانی و سپاس از تلاش های انجام یافته توسط هیئت مدیره شرکت و امور فرهنگی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز از قبیل: تجهیز نمازخانه ها و بکارگیری ائمه جماعات و برپایی نمازهای جماعت؛ ابراز امیدواری کرد از ظرفیت ها و امکانات گسترده این شرکت در زمینه آموزش و توانمند سازی کارکنان ، خانواده و ائمه جماعات در راستای ترویج نماز بهره برد .

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل با اشاره به اهمیت نماز از دیدگاه قرآن و حدیث اظهار داشت: نماز رابطه بنده با خداست و کارگر نمازی با داشتن وجدان کاری بالا و به برکت نماز سبب افزایش تولید و بهره وری شرکت می گردد . لذا ایجاد زمینه های آموزش و افزایش دانش و بینش کارکنان، کارگران شرکت نسبت به معارف نماز و آثار و برکات آن، کاری  بسیار مهم و ضروری به شمار می آید. عبدی در ادامه اظهار داشت: ستاد اقامه نماز آمادگی دارد کارگاه های آموزشی نماز، نشست های شیوه دعوت فرزندان به نماز را با بهره گیری از اساتید مرکز تخصصی نماز با همکاری و مشارکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برگزار نماید .

در پایان این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید در اولین فرصت تفاهم نامه ای بین ستاد اقامه نماز و شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در زمینه های یاد شده منعقد گردد، تا بتوان از ظرفیت و امکانات این شرکت در راستای ترویج فرهنگ نورانی نماز بهره برد .

شرکت در نماز جماعت و بازدید از امکانات و آشنایی با روند تولیدات و محصولات شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از دیگر برنامه های مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در این بازدید بود .

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا