اخبارفارس

از شرکت شهرک سازی عمران صدرا شیراز بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس به همراه حجت الاسلام نعمتی کارشناس فرهنگی و آموزش و پاک فطرت کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ضمن بازدید از  شرکت شهرک سازی عمران صدرا شیراز با مهندس رحمانی مدیر عامل این شرکت گفتگو کردند.

در بازدید از شرکت شهرک سازی عمران صدرا شیراز که پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به همراه جمعی از کارکنان این شرکت برگزار گردید، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس پیرامون پاسخگویی به شبهات نماز و احکام مبتلابه و نیز در خصوص مسائل دینی صحبت های مفصلی ارائه نمود.

در ادامه این جلسه که در دفتر مدیر عامل این شرکت برگزار شد، پاک ‌فطرت کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز فارس درخصوص نحوه بارگذاری مطالب و برنامه های سالیانه در سامانه سجاده، نحوه ارزیابی ادارات در این سامانه و همچنین توافقنامه های فی مابین ستاد اقامه نماز و شرکت عمران صدرا شیراز گزارشی را بیان کرد.

در پایان مهندس رحمانی مدیر عامل شرکت شهرک سازی عمران صدرا شیراز از ساخت حدود ۱۵ مسجد در شهرک جدید صدرا با بیش از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و نیز حمایت از خیرین مسجد ساز برای ساخت نمازخانه و مساجد در این شهرک خبر داد.

از شرکت شهرک سازی عمران صدرا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا