مرکزی

از نمازخانه های بین راهی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، سه شنبه ۵ اردیبهشت ‌ماه از نمازخانه های بین راهی، مساجد، مجتمع های بین راهی و جایگاه های سوخت در محور مواصلاتی اراک سلفچگان توسط حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناس راهداری و حمل و نقل جاده ای بازدید به عمل آمد و تذکرات لازم داده شد.

در راستای ساماندهی و ارتقاء سطح خدمات و بهبود وضعیت توقفگاه ها، نمازخانه ها ومجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی در استان بازدید نظارتی مشترکی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان صورت گرفت.

رودبارانی در حاشیه این دیدار گفت: از مساجد و نمازخانه های بین راهی استان بازدیدهای مکرر به عمل آمده است و در این بازدید که توسط کارگروه بررسی فضاهای نمازخانه های بین راهی صورت گرفت می توان گفت، نظافت عمومی مساجد و نمازخانه ها و حتی سرویس های بهدشتی خوب بوده و در برخی از مساجد مواردی مشاهده شد که تذکرات لازم برای رفع موانع به متولیان امر گوش زد شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی افزود: از متولیان نمازخانه های بین راهی خواسته شد که با رعایت و رفع مسائل بهداشتی، درب نمازخانه ها باز باشد و تمام امکانات و تمهیدات خود را در جهت اقامه نماز مسافران به کار ببندند تا مسافران با مشکل مواجه نشوند.

از نمازخانه های بین راهی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی بازدید شد

از نمازخانه های بین راهی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی بازدید شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا