خوزستان

از فضاهای اقامه نماز بین راهی استان خوزستان بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خوزستان، به گفته آلاله کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، بازدید از فضاهای اقامه نماز، محل اسکان مهمانان نوروزی و جایگاههای بین راهی استان در روز دوشنبه هفتم فروردین ماه انجام شد.

آلاله کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان خوزستان در گفتگو با روابط عمومی ستاد، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و  آرزوی سلامتی برای مردم شریف ایران و بخصوص مهمانان نوروزی استان خوزستان ، گفت: در این روزها تلاش میکنیم که با بازدید ها و بررسی های مستمر از محل اسکان مهمانان نوروزی، نماز خانه های بین راهی و سرویس های بهداشتی مجتمع های محور های مواصلاتی استان خوزستان نواقص موجود را به مسئولین مجتمع ها اعلام کنیم که در اسرع وقت بر طرف گردد.

وی گفت: امید است مسافران عزیزی که به این استان سفر کرده اند خاطره خوشی را داشته باشند.

بازدید از فضاهای اقامه نماز

وی افزود: مهمانان عزیز می توانند هرگونه انتقاد و پیشنهاد را جهت بهبود وضعیت نماز خانه ها  را از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۰۷۰ گزارش کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

 

بازدید از فضاهای اقامه نماز

آلاله گفت: در روز های گذشته بازدید از فضاهای اقامه نماز، محل اسکان میهمانان نوروزی، و سرویس های بهداشتی شهر اهواز بازدید به عمل آمد.

این بازدید از محل سالن نمایشگاه بین المللی اهواز و نماز خانه این مجموعه و همچنین از محل اقامتی میهمانان نوروزی و راهیان نور در پارک ایثار در ورودی شهر اهواز به عمل آمد.

همچنین از مجتمع خدمات رفاهی کوثران واقع در مسیر جاده اهواز به سمت اندیمشک مورد بررسی قرار گرفت. لازم به ذکر است محل نماز خانه ها و سرویس های بهداشتی مجتمع های فوق الاشاره نیز مورد بازدید بررسی قرار گرفته و توضیحات لازم جهت بهبود وضعیت آنها به مسئولین اعلام گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا